حداکثر سرعت آسانسورها
حداکثر سرعت آسانسور
دسامبر 8, 2018
lift_mechanic

آسانسور ها اتاقک های متحرکی می باشند که به وسیله ی آن افراد از طبقه ای به طبقه ی دیگر جابه جا می شوند و این مسیر ممکن است از بالا به پایین باشد و یا از پایین به بالا صورت بگیرد . آسانسور ها از چند دهه ی گذشته موجب راحتی و تسهیل در رفت و آمد شده اند . آسانسورها امروزه در اکثر ساختمان ها به کار برده می شوند . آسانسور در تبریز به دلیل گسترش مراکز تجاری ها و برج سازی ها و مراکز تفریحی و …  بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و اهمیت زیادی از نظر کیفیت و جنس و ظاهر پیدا کرده است  . آسانسورها وسیله هایی می باشند که مستقیما با جان افراد در تماس می باشند و از این رو لازم می باشد که حتما ایمنی لازم در آن ها رعایت شود . برای تهیه آسانسور در تبریز لازم است که آسانسور با ویژگی های مورد نیاز را جستجو کرده و برای اطمینان از ایمنی و سلامت آن با نمایندگان فروش آن ها تماس گرفته و اقدام به تهیه ی آن نمایید .

خصوصیات آسانسور درتبریز :

آسانسورها از نظر اندازه و ظرفیت و شکل و مدل دارای انواع مختلفی می باشند ولی به طور کلی تمامی آن ها در داشتن خصوصیاتی مانند کابین و توقف در طبقات و … با هم مشابه اند . آسانسور در تبریز و کاربرد آن در ساختمان سازی ها و مراکز تفریحی و تجاری و …  بسیار بیشتر شده و از همین رو کارگاه های تولید آسانسور بسیاری در تبریز به وجود آمده اند .

انواع آسانسور در تبریز :

آسانسور ها همانطور که گفتیم در برخی از اجزا و خصوصیات با هم مشترک می باشند ولی از نظر نیروی محرکه به کابین تفاوت هایی در بین آسانسور ها وجود دارد . به طور کلی آسانسور ها به چهار دسته تقسیم می شوند که هر کدام نیروی محرکه ی متفاوتی دارند و شامل آسانسور های کششی ، آسانسور هیدرولیک ، آسانسور وینچی ، آسانسور مغناطیسی می باشند .

نصب آسانسور در تبریز :

آسانسور ها وسیله های بسیار اساسی و در عین حال حساسی می باشند که با جان و مال افراد سرو کار دارند و از این رو علاوه بر این که برای تهیه ی آسانسور در تبریز باید دقت شود که از کارگاه ها و کارخانه های معتبر و به  نام تهیه شود باید در نصب آن ها نیز دقت کافی داشت . برای نصب آسانسور در تبریز باید دقت شود که نصابان کاربلد و متخصص باشند و از قطعات با کیفیت برای نصب استفاده شود . همچنین باید نصب به طور صحیح صورت گیرد و پس از نصب کنترل کیفیت تجهیزات صورت پذیرد . در نصب و راه اندازی آسانسور ها استاندارد سرعت ، ظرفیت و تعداد توقف ها که بسته به تعداد واحد های ساختمان دارد باید با نظر کارشناسان تعیین شود . برای نصب آسانسور باید دقت شود که تمامی اجزای آن از کوچک و بزرگ از پیچ و مهره گرفته تا کابین و موتور دارای جنس و کیفیت خوب و عالی باشند .

برای تهیه ی آسانسور در تبریز باید دقت شود که جنس و کیفیت از ظاهر آسانسور ها مهمتر می باشند . البته لازم به ذکر است که در شهر تبریز کاربلدان زیادی در زمینه ی طراحی و نصب آسانسور وجود دارد و از این رو آسانسور در تبریز اگر از جای مطمئنی تهیه شود علاوه بر کیفیت و جنس خوب مطمئنن ظاهر خوبی خواهد داشت .

تمامی آسانسور ها دارای مشخصات فنی خاص خود می باشند که لازم است حتما در هنگام خرید راجع به آن ها اطلاعاتی کسب شود تا خریدی مطمئن و بهینه داشت .

انواع آسانسور در تبریز بر اساس کاربری :

آسانسور در تبریز بر اساس نوع کاربری که دارند به انواع مختلفی تقسیم می شوند و منظور از آسانسور صرفا آسانسور هایی که در ساختمان ها نصب می شود نمی باشد بلکه آسانسور ها برای حمل و کاربرد های مختلفی به کار گرفته می شوند که شامل آسانسور های نفربر ، آسانسور های باربری ، آسانسور خودروبر ، آسانسور هواپیمایی ، آسانسور داخل منزل و آسانسور های غذابر می باشد که هر کدام وظیفه ای دارند و در مکان های مختلفی همچون ساختمان ها ، نمایشگاه های اتومبیل و داخل هواپیما ها و رستوران ها و … برای حمل افراد و خودرو بار و غذا و … مورد استفاده قرار می گیرند .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *